top of page

יעוץ עסקי

אנחנו מאמינים בך בוא נצעד ביחד

אנו  מעמידים לנגד עינינו מטרה  ברורה: להגדיל את הרווחיות והמחזור של העסק. את המטרה הזאת בהחלט אפשר להשיג.

 אפשר להשיג את היעדים בזמן קצר אך חשוב לזכור כי התוצאות המשמעויות הן תוצאה של עמל והשקעה ויעוץ נכון ומקצועי.

איך אנחנו מביאים עסק להצלחה?

אנחנו מתחילים בבדיקה מעמיקה ולימוד לפרטי פרטים של העסק על כל היבטיו, החל מהדוחות הכספיים והדוחות הכלכליים של רואה החשבון, דרך מכירות ושיווק, ועד  לניהול העסק. לאחר מכן אנחנו מתחילים לעשות סדר: מוציאים דוחות כלכליים ברורים שבאמת תורמים להתנהלות העסק, בוחנים הלוואות והוצאות, מבצעים תמחור נכון ומקצועי של מוצרים ושירותים, ודואגים לסדר ולארגן היטב את הפן הפיננסי

בהמשך ,אנו מקדמים את תחום המכירות והשיווק של העסק, בין אם על ידי שיפור כישורי המכירה או קידום אפיקי השיווק הדיגיטליים. במידת הצורך אנו עובדים גם על שיפור כישורי הניהול ומעניקים כלים בתחום ניהול הזמן, ניהול העובדים וכדומה. כל זאת תוך שיתוף פעולה מלא איתך, בזמינות מלאה ועבודה רצינית, ממוקדת ובגובה העיניים.

ואיך אנחנו דואגים שעסק חדש יעמוד על בסיס איתן? אנו יושבים איתך ועוברים על כל הדברים החשובים: איזה חברה לפתוח (עוסק מורשה או חברה בע"מ), תמחור של המוצרים והשירותים, בחירת לוקיישן, משרד כן או לא, בחירת ספקים נכונים, האם לגייס עובדים, כמה ובאיזה שלב, שותפים כן או לא, כמה כסף להשקיע, האם לקחת הלוואה או הון עצמי וכיוצא בזאת.

האמצעי הבא שנעשה עבורך הוא בנייה של תוכנית עסקית ברורה, יסודית ומפורטת. התוכנית כוללת את הנתונים, ההגדרות והיעדים ולמעשה נותנת לך את המפה והמצפן שבעזרתו תצלח את השנים הראשונות. זו תוכנית שאינה מבוססת על ניחושים וחלומות אלא על נתונים פיננסיים ברורים, הכרה מעמיקה של השוק, יעדים מוגדרים ודרכים בדוקות להשגתם. כמובן, התוכנית מבוססת גם על ניסיון עשיר של היועץ העסקי בתור מנהל בשטח, כבעל השכלה אקדמית כלכלית, וכיועץ לעסקים ממגזרים שונים במשק.

עיצוב ללא שם (1).jpg

האני מאמין שלנו

  • אני מאמינה כי כל עסק יכול לשפר את התוצאות הכלכליות שלו ולהגיע לרווחיות. בין אם מדובר בליווי עסקי של יזם העומד לפני פתיחת עסק חדש, או כאשר בעל העסק מעוניין לגלות מדוע הוא אינו רואה את הרווח בחשבון הבנק שלו.

  •  אנו מכירים היטב את נקודות החולשה שגורמות לעסקים לאבד רווחיות, ויכולים לסייע לעסקים להימנע מהן או לצאת מהבורות אליהן נקלעו במהירות וביעילות המרבית.

  • אנו שואפים לתת לכל לקוח פתרון שנתפר במיוחד עבורו, מתוך אמונה שאין פתרון אחד מומלץ לכולם. אני רותם את הידע, המקצועיות והקשרים שלי כיועץ עסקי על מנת למצוא את התשובה הנכונה לעסק שלך.

  • בניית תמחור עסקי המתאים לתנאים שהעסק פועל בהם.  אנו מביאים אתנו ידע והכשרה אותם אנו מתחייב לרתום על מנת למצוא עבור בעל העסק את התמחיר הנכון ביותר למוצרי ושירותיו.

  • לסייע לעסק ליצור תוכנית עסקית פיננסית שתשמש עבורו כמצפן להתנהלות העסקית שלו, תעזור לו לקבל החלטות הן לטווח הקרוב והן החלטות אסטרטגיות, ותתורגם לתוכנית עבודה שתשמש עבורו ככלי יומיומי בעבודתו

  • בעסקים רווחיים ומשגשגים, אנו יכולים לסייע לעסק למקסם את הרווחים,  להשיג מטרות גדולות מאי פעם מבלי לקחת סיכונים מיותרים, ולגדול מבלי לסכן את היציבות הפיננסית של העסק.

  • לבנות דו"חות כלכליים שיאפשרו לבעל העסק להיות בשליטה על העסק שלו ולהנגיש עבורו את השליטה הפיננסית בעסק שלו, הן ברמת הניהול היומי והן ברמת המאקרו – דו"ח רווח והפסד, דו"ח תזרים מזומנים, דוח תקציב ודו"חות נוספים שמטרתם לשמש עבורו ככלים להבנת מצבו הכלכלי של העסק שלו, ניהול נכון של ההוצאות ותכנון פעולות כלכליות באופן החכם והשקול ביותר.

לבירור וקביעת שיחת יעוץ

bottom of page